Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

KONTAKTY

Václav Pácha
Volárna 161
28002 Kolín
tel: +420 603 525394
napište nám

O nás

Internetový obchod www.postele-pohoda.cz je největším oficiálním online prodejcem výrobků české nábytkářské firmy Nábytek POHODA s.r.o.

 

www.postele-pohoda.cz se řadí do skupiny značek pod "vlajkovou loď" www.levne-ceske-matrace.cz Internetovým obchodováním se zabýváme již několik let a snažíme se našim zákazníkům přinášet vždy něco navíc a klademe důraz na profesionální osobní servis, který je našimi zákazníky vítán a oblíben. Ve stručnosti by se to dalo nazvat tak, že nekomunikujete pouze se strojem, ale s člověkem, pro kterého jste Vy na prvním místě. Naše filozofie je plně vyhovět všem požadavkům našich stávajících i potencionálních zákazníků, aby byla naprostá spokojenost nejen s výrobkem, ale i naším servisem. Proto nám můžete kdykoliv napsat nebo zavolat a vždy se Vám budeme s maximální pozorností věnovat. Žádná otázka pro nás není hloupá ani zbytečná, navíc se i my Vašimi otázkami učíme a zdokonalujeme. Přeji Vám pohodový a klidný výběr, nejlépe u šálku kávy nebo dobrého čaje, hlavně nic neuspěchat. Postel si kupujete na mnoho let, ne na několik týdnů.
Na spokojenost našich zákazníků se můžete podívat zde: http://obchody.heureka.cz/levne-ceske-matrace-cz/recenze/

 

 

Výdejní místo střední Čechy:                                                     Výdejní místo severní Čechy:

Václav Pácha                                                                                   Dobroměřice 80

Levné české matrace                                                                     44001, Louny

Volárna 161, 28002 Kolín                                                              (pouze osobní odběr po předchozí dohodě)

IČO: 01336738, DIČ: CZ7605215970                                          tel: 603525394

tel: 603525394

e-mail: info@postele-pohoda.cz